Kes me oleme

Me oleme toodete maaletoojad. Müüme Eestis tooteid, mida toodetakse Saksamaal.
Tooted ei ole ainult selleks, et keha, küüned, jalalabad ja käed oleksid ilusamad, vaid ka selleks, et need oleksid terved!

Spirularin

Spirularin sari põhineb mikrovetika Spirulina ekstraktil. See vetika ekstrakt tekitab nähtamatu kaitsekile, mis kiirendab juba nakatunud rakkude taastamist ning ei lase uusi viiruseid jälle rakkude sisse. Spirularin sarja kõige populaarsem toode on küüneseerum ja küünesprei – regulaarsel kasutamisel paranevad küüned seenhaigusest ning saavad vajalikku niisutust, Sarjas on veel vahud Spirularin Mousse ja Mousse+ ja Spirularin Geel erinevates kogustes, mis aitavad väga kuivi piirkondi sügavalt niisutada ja kaitsta.

Skinicer

Skinicer sarjas on kõik vajalik näole – erinevatele vanuste ja erinevatele nahatüüpidele. Selles sarjas on samuti kasutusel Spirulina ekstrakt. Skinicer seeria pakub ka huulepulki, mis, tänu Spirulinale, kaitsevad huuli UV-kiirguse eest, ei kuivata huuli ja aitavad inimesel enda kollageeni toota. Huulepulgad on väga kvaliteetsed, väga mugavad kasutamises ja pakuvad huultele mõnusat tunnet. Seda tunnet ei oska nii meie kui ka meie kliendid kirjeldada, aga nad märgivad, et need on parimad huulepulgad, mida nad kunagi proovinud on!

Prontoman

Prontoman sari on loodud professionaalidele, pediküüri ja maniküüri spetsialistidele, aga samuti kasutamiseks kodus. Kliendid tunnevad seda sarja Prontoman Sprei või siis Prontoman Protect trio järgi (kaitse küüntele, jalalabadele ning ka jalanõudele). See tootesari on tõestanud end eduka abilisena võitluses naha ja küünte seenhaiguste vastu. Sobib diabeedi, psoriaasi ja allergiatega inimestele.

Prontomed

Prontomed sari aitab hoolitseda teie naha eest nii näol kui ka kehal. Prontomed sarjas on tooteid, mis leevendavad ärritust pärast putukahammustusi, leevendavad põletikku pärast mis tahes karvade eemaldamist ja aitavad vabaneda herpesest huultel ja intiimsetes piirkondades. Kõige populaarsemad on herpese vastased geelid ja aknega nahale mõeldud Skin Balance sprei ja Skin Balance Akut geel.

Royal Denta

Royal Denta pakub midagi väga ägedat Teie suuhooldusesse! Nimelt just neil on olemas hõbeda – ja kullaosakestega hambaharjad ja hambapastad, mis omavad antibakteriaalset mõju, tapavad patogeenseid baktereid, hoiavad ära hambakatu ja hambakivi tekke, kaitsevad kaariese vastu, eemaldavad ebameeldiva suulõhna, taastavad hambaemaili loomuliku värvi, soodustavad suuõõne pehmete kudede taastumist ja paranemist. Teil on vabadus valida harja värvi, hõbe- või kuldharjaste vahel ja harjaste pehmust!

Veratin Skincare

Veratin Skincare sari aitab kanda hoolt teie küünte, naha, jalgade ja käte eest. Meil on pakkuda selliseid erilisi tooteid, nagu Micotin seenevastane geel, Verruca tüükade eemaldaja, Keratolytic 40% Urea geel, Classic kreem, mis aitab paraneda nahal peale keemia- ja kiiritusravi, ning Cosmo kreem, mis on loodud selleks, et parandada naha regeneratsiooni omadusi. Samuti on olemas ka Veratin higivastane kreem. Kõige populaarsemad tooted on Veratin küüne taastav palsam ning Veratin Booster, mis on mõeldud küüntele. Veratin tooteid toodetakse Poolas ning nad on väga populaarsed Euroopas.

Ostukorv